17 lipca 2016

Koniec

PODSUMOWANIE

Publikacja opowiadania rozpoczęła się: 05.09.2014 (część pierwsza); 05.09.2015 (część druga)

Łącznie opublikowałam 64 części w tym:
* część pierwsza: 1 zapowiedź + prolog + 34 rozdziały (4 i 15 po dwie części) + epilog
* część druga: 2 zapowiedzi + prolog + 20 rozdziałów (15 dwie części) + epilog

Opowiadanie przeczytane zostało dotychczas 130 705 razy (66 867 - Blogspot + 63 838 - Wattpad)

PODZIĘKOWANIA

Zacznę nudno – chciałam podziękować wszystkim tym, którzy są tutaj ze mną od samego początku. To najpierw dzięki nim pisałam opowiadanie, które miało stać się po prostu kolejną szmirą, ukrytą gdzieś w bezkresnych zakamarkach Internetu. Gdyby nie wy i kolejni czytelnicy, którzy pojawiali się cały czas – z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować również i wam, tym którzy dowiedzieli się o TQWB nieco później i niezrażeni gigantyczną ilością, bądź co bądź, dość długich rozdziałów, postanowili je nadrobić i być ze mną – nie odniosłabym sukcesu. Tak, te ponad pięć tysięcy gwiazdek na wattpadzie i kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń uważam za mój bardzo duży sukces. Wiem, że to niewiele w porównaniu do tego, co osiągają inne autorki, ale sukces sukcesowi nierówny.

Od początku chciałam stworzyć coś innego. Coś, czego nigdy wcześniej nie było. Ominęłam sceny współżycia seksualnego głównych bohaterów, w drodze do finału zabijałam wszystkich po kolei, walcząc ze stereotypem, że gangsterzy w fanfictions są przesłodzonymi, należowanymi idiotami i tak dalej. Mam nadzieję, że chociaż w najmniejszej części zrealizowałam swój cel. Nie lubię wpisywać się w durne schematy. Wolę tworzyć coś innego.

Co dalej? Tego nie wiem. Najpierw muszę podkańczać wszystko to, co zaczęłam. Zapraszam na mój profil, gdzie znajdziecie inne opowiadania mojego autorstwa – zarówno te zakończone, jak i trwające. Nie chcę na razie podejmować się niczego nowego, bo wiem, że będę musiała przerwać połowę ‘projektów’ z nadejściem września.

Cóż jeszcze mogę powiedzieć?

Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś wattpadowo-bloggerowo zobaczymy. Ja wrócę z jakimś opowiadaniem, to więcej niż pewne, bo pisanie jest dla mnie cholernie ważne i nie ptrafię z niego zrezygnować. A wy? Będziecie wtedy ze mną?


Jesica Evans xox
@imnightmarexx
#TQWBff

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, chciałam spytać czy "W poszukiwaniu siebie" będzie kontynuowane czy mam dać sobie raczej spokój ze sprawdzaniem czy aby nie pojawił się nowy rozdział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dodałam rozdział i planuję jakoś wrócić do tego opowiadania :)
   Przepraszam, że tak późno, ale nie przyszedł mi mejl z powiadomieniem o twoim komentarzu

   Usuń
 3. JAK MOGŁAŚ, JA TU CZEKAM NA SUPER HOT SCENKI A TU PUFF NIC!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale i tak uwielbiam twojego bloga <33333

  OdpowiedzUsuń